Duik in het diepe (luxe formaat)

|Morgan, Sarah

Boek

€ 8,95

E-book

€ 7,99
Beschikbaarheid: Direct leverbaar

Een betoverend en romantisch verhaal dat zich afspeelt op het zonovergoten Puffin Island. Voor de fans van Lucinda Riley en Sante Montefiore.
Boek :
E-book :
Deeltitels Duik in het diepe
ISBN 9789034757685
Dikte (in mm) 28
Aantal pagina's 352
Miniserie Puffin Island ,
Auteur(s) Morgan, Sarah ,
Reeks HQN Roman ,
Verhalen per boek 1 verhaal in 1 boek
Boeknummer 130
Publicatiedatum 12 apr. 2016
Deeltitels Duik in het diepe
ISBN 9789402756043
Aantal pagina's 265
Miniserie Puffin Island ,
Auteur(s) Morgan, Sarah ,
Reeks HarperCollins ,
Verhalen per boek 1 verhaal in 1 boek
Miniserie_deel 1
Publicatiedatum 5 jun. 2018

Aanvullende productinformatie

Auteur van dit boek

Morgan, Sarah

De auteursloopbaan van Sarah Morgan begon toen ze als achtjarige de biografie van haar hamster schreef. Sindsdien heeft ze haar aandacht ietwat verlegd: naar de medische wereld - ze is van oorsprong verpleegster, en in haar verhalen speelt het ziekenhuis nog vaak een rol - maar vooral naar...

Meer over deze auteur

Klantenrecensies - 1 Klantenrecensies

10

Base on 1 review
  • Een super boek

    Vanaf de eerste zin zat ik helemaal in het verhaal. Er wordt veel en goede humor gebruikt. Ook heb ik een paar tranen gelaten. Ik word helemaal het verhaal ingesleurd. Het lieft zou ik het boek niet aan de kant leggen en direct doorlezen.

    Linda Verhoeven - 19 oktober 2016

You're reviewing: Duik in het diepe (luxe formaat)

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Value