Feeling Good 2, 3-in-1

Feeling Good 2, 3-in-1
Voeg toe aan verlanglijstje
Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest.

(1) STIEKEM VERLIEFD - Sarah Mlynowski
Iedereen verklaart Sunny Langstein voor gek als ze naar Manhattan verhuist. Wie geeft er op haar vierentwintigste nou een veelbelovende carrière, te gekke vrienden en een hip autootje op om te gaan samenwonen?

Maar Steve is geweldig, de seks is fantastisch, en New York is de stad waar het allemaal gebeurt. Dus slaat ze alle goedbedoelde adviezen in de wind en gaat het grote avontuur tegemoet.

Alsof dat allemaal niet al opwindend genoeg is, wordt ze ook nog eens gevraagd voor een nieuw tv-programma - een echte realityshow! Het enige dat ze ervoor hoeft te doen, is op zaterdagavond uitgaan met drie andere meiden en doen wat alle singles doen als ze gaan stappen: dansen, drinken, lol maken en versieren.

Natuurlijk doet ze mee, want wie wil er nou niet beroemd worden! Dat ze eigenlijk niet zo heel erg single meer is, hoeft toch niemand te weten?


(2) TERUG BIJ AF? - Karen Templeton
Ginger had niet verwacht dat ze in haar appartementje in haar eentje een dure fles champagne leeg zou zitten drinken. Maar wat moet je als je aanstaande weg blijft van je bruiloft? Tot overmaat van ramp komt een rechercheur haar vragen waar haar zoekgeraakte verloofde is gebleven. En o ja, die rechercheur is toevallig Nick, haar eerste liefde! Wanneer ze dan óók nog eens buiten haar schuld op straat komt te staan, zit er maar één ding op: intrekken bij haar lieve, excentrieke moeder en grootmoeder, en rustig haar wonden likken. Daar, tijdens een bijzondere zomer, ontdekt Ginger wat echt belangrijk voor haar is - en wie!


(3) ECHT VERLIEFD - Amanda Hill
Het dilemma:
Een verlovingsring om je vinger van een man die ergens in de rimboe zit óf een man binnen handbereik die jou als een leuk tijdverdrijf voor af en toe ziet?

De hoofdrolspelers:
Dalton Moss: snel van begrip, impulsief, soms een beetje bitchy. Assistente van een van de grootste eventplanners van Hollywood. Heeft een voorliefde voor aparte cafés en misbruikt met grote regelmaat haar moeders creditcard. Wil dolgraag een keer écht verliefd zijn.
Vriend Roman: charmant, attent, man van de wereld. Is net lang genoeg in LA om een ring met glinsterende diamant om Daltons vinger te schuiven, waarna de vogel weer is gevlogen.
Andere vriend, Jeremy: lang niet zo perfect als Roman, maar daardoor des te spannender en - groot voordeel - op de onmogelijkste momenten bereikbaar. Groot nadeel: zijn onuitstaanbare vriendin Pristina.

Wat we zeker weten: de vijfentwintigjarige Dalton is in de war - en niet zo'n klein beetje ook! Wat we niet zeker weten: hoe ze dit gaat oplossen...

Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.
Titel:
Feeling Good 2, 3-in-1
Auteur(s):
Amanda Hill - Sarah Mlynowski - Karen Templeton
Genre:
Chicklit, Romans
Reeks:
Speciale uitgaven
Verhalen per boek:
3 verhalen in 1 boek
Deeltitels:
Stiekem verliefd / Terug bij af? / Echt verliefd
Publicatiedatum:
27-06-2017
Aantal pagina's:
810
Feeling Good 2, 3-in-1

Let op: Dit boek wordt uitgeleverd op de verschijningsdatum

Geaccepteerde betaalmethoden
Klantenrecensies

Klantenrecensies

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Je winkelwagen

×

Subtotaal

Afrekenen