Boek

€ 7,50
Niet op voorraad

E-book

€ 6,99
Beschikbaarheid: Direct leverbaar

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell.
Boek :
E-book :
Deeltitels Droom van een zomer
ISBN 9789034758040
Dikte (in mm) 25
Aantal pagina's 320
Miniserie Avalon ,
Auteur(s) Wiggs, Susan ,
Reeks HQN Roman ,
Verhalen per boek 1 verhaal in 1 boek
Boeknummer 165
Miniserie_deel 9
Publicatiedatum 18 jul. 2017
Deeltitels Droom van een zomer
ISBN 9789402529920
Aantal pagina's 165
Miniserie Avalon ,
Auteur(s) Wiggs, Susan ,
Reeks HQN Roman ,
Verhalen per boek 1 verhaal in 1 boek
Boeknummer 165
Miniserie_deel 9
Publicatiedatum 18 jul. 2017

Aanvullende productinformatie

Auteur van dit boek

Wiggs, Susan

New York Times bestsellerauteur Susan Wiggs was pas acht toen ze - in eigen beheer - haar eerste boek publicceerde. Inmiddels heeft ze een uitgever gevonden en is ze vele succesvolle boeken verder. Daarnaast geeft ze lezingen en begeleidt ze workshops voor beginnende auteurs.

Meer over deze auteur

Klantenrecensies - 1 Klantenrecensies

10

Base on 1 review
  • Goed uitgewerkt verhaal

    Een goed uitgewerkt verhaal met een prima plot en een prettige schrijfstijl. Hoewel het verhaal romantisch is van aard, is het niet mierzoet en is er het nodige drama in verwerkt.

    NBD - 2 mei 2018

You're reviewing: Droom van een zomer

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Value