Het antwoord op misschien

Auteur(s): Hendrik Winter
Het antwoord op misschien
Auteur(s): Hendrik Winter
Voeg toe aan verlanglijstje
Adam is een laatbloeier. Hij woont bij zijn oma die dement begint te worden en hij werkt als taxichauffeur voor ernstig zieken. Eigenlijk zou hij graag de Chimborazo beklimmen, de hoogste vulkaan ter wereld, als je vanaf het centrum van de aarde rekent. Maar ja, geen tijd, geen geld... Er komt altijd wel wat tussen.

Dan stapt Jessi zijn taxi in. Ze is jong, mooi en in het bezit van een flinke tumor in haar luchtpijp. Ze heeft misschien niet zoveel tijd meer om haar dromen waar te maken. Dat Jessi en Adam verliefd worden is zeker, een gezamenlijke toekomst is dat niet. Tijd voor Adam om in actie te komen.

Een prachtig, ontroerend verhaal over liefde, leven en loslaten voor de lezers van Jojo Moyes, Lori Nelson Spielman en John Green
Titel:
Het antwoord op misschien
Auteur(s):
Hendrik Winter
Genre:
Romans
Reeks:
HarperCollins
Verhalen per boek:
1 verhaal in 1 boek
Deeltitels:
Het antwoord op misschien
Publicatiedatum:
19-11-2019
Aantal pagina's:
352
Dikte (in mm):
32
Het antwoord op misschien
Auteur(s): Hendrik Winter

Let op: Dit boek wordt uitgeleverd op de verschijningsdatum

Geaccepteerde betaalmethoden
Klantenrecensies

Klantenrecensies

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Je winkelwagen

×

Subtotaal

Afrekenen