Feeling Good 25, 3-in-1

Feeling Good 25, 3-in-1
Voeg toe aan verlanglijstje
Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest.

(1) IS HET NIET ROMANTISCH? - Dianne Drake
Charlie Whitaker heeft een weddenschap afgesloten, en wat voor een! Als het hem lukt een boek te schrijven - een romantisch boek nog wel - krijgt hij het familie-erfstuk in handen. Een fluitje van een cent, denkt hij, maar helaas is hij volstrekt a-romantisch en heeft hij dus weinig inspiratie voor zo'n boek.

Zijn collega Liz Fuller weet raad. Zij zal hem helpen met het boek als híj ervoor zorgt dat haar carrière een nieuwe impuls krijgt. Tenslotte is zijn vader hun baas.

Ondanks hun niet zo romantische motieven springt er tot hun verrassing een vonk over. Wat absoluut niet wil zeggen dat de problemen nu opgelost zijn...


(2) AANZOEK MET SLAGROOM - Jennifer Drew
Toetjes zijn Sara Madisons specialiteit, maar ook Jeff Wilcox ziet er lekker genoeg uit om op te eten. Zelfs nu hij er de oorzaak van is dat ze haar baan bij restaurant Dominick's verliest, kan ze hem niet uit haar hoofd zetten.

Jeff is verrukt van Sara, maar als journalist moet hij zijn reportage over buitenaardse wezens voor laten gaan. Gelukkig brengt het toeval hen weer samen, in een luxehotel in Arizona, tussen de cactussen. Nu kan ze hem meteen helpen aan gevoelige informatie te komen. Alleen lijkt Sara veel meer belangstelling te hebben voor haar roomsoesjes dan voor zijn onderzoek. Hm, hoe kan hij haar interesse wekken?


(3) ZAND OP JE HUID - Jennifer Crusie
Hoe moeilijk kan het zijn, vraagt Kate zich af. Gewoon een aardige, geslaagde, gedistingeerde man vinden. Toch is ze in drie jaar al drie verloofdes verder. Zou een chic vakantieresort een betere plek zijn om te zoeken?

Haar eerste afspraakjes zijn niet hoopgevend. Ze is dan ook blij als ze in Jake, de onderhoudsman van het resort, een kameraad vindt bij wie ze haar frustraties kwijt kan. En met wie ze een beetje lol kan hebben. Wel zonde dat hij zo weinig ambities heeft. Al werkt zijn onbezorgde levensstijl zeker ontspannend!

Voor Jake, die Kate in eerste instantie als ijskonijn had weggezet, is het een aangename verrassing hoe leuk ze in onbewaakte momenten kan zijn. Samen de georganiseerde activiteiten ontvluchten, vindt hij dan ook prima, al moet het daar wel bij blijven. Vrijheid blijheid, is zijn motto.

Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan, en dan wordt het kiezen. Voor het onzekere avontuur van elkaar... of voor de weg die ze ieder hadden uitgestippeld?

Deze boeken zijn eerder verschenen en zijn ook los verkrijgbaar.

Titel:
Feeling Good 25, 3-in-1
Auteur(s):
Jennifer Crusie - Dianne Drake - Jennifer Drew
Genre:
Chicklit
Reeks:
Speciale uitgaven
Verhalen per boek:
3 verhalen in 1 boek
Deeltitels:
Is het niet romantisch? / Aanzoek met slagroom / Zand op je huid
Publicatiedatum:
26-11-2019
Aantal pagina's:
414
Feeling Good 25, 3-in-1

Let op: Dit boek wordt uitgeleverd op de verschijningsdatum

Geaccepteerde betaalmethoden
Klantenrecensies

Klantenrecensies

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Je winkelwagen

×

Subtotaal

Afrekenen